$1,704,472 Sold Jul 16, 2025
1612 S Ogden Dr, Los Angeles, CA 90019
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,428 Sq Ft
- Built 1930
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $1,194/SF
- 15 Days On Market
Current Estimated Value $1,706,282
Last Listing Agent Alexandria Jack Compass
1612 S Ogden Dr, Los Angeles, CA 90019