$125,000
- Land
- 10.22 Acres
- $12,233 per Acre
0 San Gabriel Ave, Acton, CA 93510
0 San Gabriel Ave, Acton, CA 93510$125,000
0 San Gabriel Ave, Acton, CA 93510
0 San Gabriel Ave, Acton, CA 93510$145,000
2544 El Rosa Dr, Los Angeles, CA 90065
2544 El Rosa Dr, Los Angeles, CA 90065$124,900
175 Cor Ave W4 Drt 175 Ste, Palmdale, CA 93591
175 Cor Ave W4 Drt 175 Ste, Palmdale, CA 93591$149,000
3107 San Gabriel Blvd Unit 17, Rosemead, CA 91770
Jose Palencia Popular Funding & Real Estate
$150,000
1461 W Mission Blvd, Pomona, CA 91766
Marina Arias ACTION MOBILE HOMES
$175,000
3300 N Topanga Canyon Blvd, Woodland Hills, CA 91364
3300 N Topanga Canyon Blvd, Woodland Hills, CA 91364$169,000
716 N Grand Ave Unit E2, Covina, CA 91724
Julissa Puga EXP REALTY OF CALIFORNIA INC
$125,000
0 Katee Ln, Palmdale, CA 93550
0 Katee Ln, Palmdale, CA 93550$170,000
20 Street West Vic Unit D6, Lancaster, CA 93536
20 Street West Vic Unit D6, Lancaster, CA 93536$129,000
2830 Round Dr, Los Angeles, CA 90032
2830 Round Dr, Los Angeles, CA 90032$149,999
364 Crane Blvd, Los Angeles, CA 90065
364 Crane Blvd, Los Angeles, CA 90065$139,000
5894 Lorae Place, Los Angeles, CA 90068
5894 Lorae Place, Los Angeles, CA 90068$150,000
0 Division St Unit SR25266653, Juniper Hills, CA 93550
0 Division St Unit SR25266653, Juniper Hills, CA 93550$165,900
0 W Cor Avenue G 92 Stw Unit 25005034, Lancaster, CA 93536
0 W Cor Avenue G 92 Stw Unit 25005034, Lancaster, CA 93536$152,000
12700 Elliott Ave Unit 35, El Monte, CA 91732
ANN BAGUYOS MASTERHOME, INC.
$110,000
17700 185th St Unit 185, Gardena, CA 90248