$200,000
- Land
- 2.15 Acres
- $93,223 per Acre
9400 Del Arroyo Dr, Los Angeles, CA 91352
9400 Del Arroyo Dr, Los Angeles, CA 91352$200,000
9400 Del Arroyo Dr, Los Angeles, CA 91352
9400 Del Arroyo Dr, Los Angeles, CA 91352$136,950
451 Sellers St Unit 29, Glendora, CA 91741
David Pai David Pai Commerical
$100,000
2425 N Kleinart Ln, Beverly Hills, CA 90210
2425 N Kleinart Ln, Beverly Hills, CA 90210$100,000
0 E Avenue T, Juniper Hills, CA 93543
0 E Avenue T, Juniper Hills, CA 93543$150,000
0 Tuckerway Ranch Rd, Acton, CA 93510
0 Tuckerway Ranch Rd, Acton, CA 93510$150,000
0 Carson View Ln, Palmdale, CA 93550
0 Carson View Ln, Palmdale, CA 93550$168,999
19127 Pioneer Blvd Unit 76, Artesia, CA 90701
Rosie Garcia T.N.G.Real Estate Consultants
$140,000
0 E Harvest Moon St, West Covina, CA 91792
0 E Harvest Moon St, West Covina, CA 91792$149,999
0 Sierra Hwy, Santa Clarita, CA 91390
0 Sierra Hwy, Santa Clarita, CA 91390$139,900
24303 Woolsey Canyon Rd Unit 142, West Hills, CA 91304
Sandra Bergman Cove Communities
$185,000
24425 Woolsey Unit 145, West Hills, CA 91304
Lourdes Juarez Bona Real Estate Fontana Team
$100,000
0 N A Unit AR26036101, Rosamond, CA
0 N A Unit AR26036101, Rosamond, CA$199,000
3500 Loma Lada Dr, Los Angeles, CA 90065
3500 Loma Lada Dr, Los Angeles, CA 90065$199,999
12401 Filmore St Unit 641, Sylmar, CA 91342
Lara Aslanyan NextHome Real Estate Rockstars
$149,900
6545 Wilbur Ave Unit 85, Reseda, CA 91335
Paul Carson JMS Sales, Inc.
$160,000
16601 Garfield Ave Unit 91, Paramount, CA 90723
Antonio Castelan Arroyo Coldwell Banker Envision