$430,000 Sold Nov 21, 2025
1455 Braddock Ln, Wynnewood, PA 19096
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,224 Sq Ft
- Built 1927
Last Sold Summary
- $351/SF
- 33 Days On Market
Current Estimated Value $432,876
Last Listing Agent Randy Barker Compass RE
1455 Braddock Ln, Wynnewood, PA 19096