$99,000
- Land
- 2 Acres
- $49,500 per Acre
0 N Silver Dog Way 2 Acres -- Unit 6998487, Maricopa, AZ 85138
0 N Silver Dog Way 2 Acres -- Unit 6998487, Maricopa, AZ 85138$99,000
0 N Silver Dog Way 2 Acres -- Unit 6998487, Maricopa, AZ 85138$200,000
48043 W Quail Run Way Unit 6, Maricopa, AZ 85139
48043 W Quail Run Way Unit 6, Maricopa, AZ 85139$342,000
40967 W Bedford Dr, Maricopa, AZ 85138
Casey Jann My Home Group Real Estate
$478,990
18350 N Arbor Dr, Maricopa, AZ 85138
Brandon Sorkin The Maricopa Real Estate Company
$455,000
37668 W Vera Cruz Dr, Maricopa, AZ 85138
Ryan O'Sullivan American Key Realty
$340,990
47611 W Coe St, Maricopa, AZ 85139
$1,400,000
0 W Fanner Dr Unit 6992860, Maricopa, AZ 85139
0 W Fanner Dr Unit 6992860, Maricopa, AZ 85139$415,000
44023 W Stonecreek Rd, Maricopa, AZ 85139
Darin Wilson Citiea
$399,000
44200 W Palo Aliso Way, Maricopa, AZ 85138
Andrew Hoyt HomeSmart Premier
$320,000
19090 N Silver Dog Way, Maricopa, AZ 85138
Celeste Sanchez Realty ONE Group
$129,000
0 W Jennifer Rd Unit 99 6866051, Maricopa, AZ 85139
0 W Jennifer Rd Unit 99 6866051, Maricopa, AZ 85139$269,900
21655 N Davis Way, Maricopa, AZ 85138
Beth Jo Zeitzer R.O.I. Properties
$515,000
21362 N Belt Dr, Maricopa, AZ 85138
Anthony Cool Realty ONE Group
$299,900
42887 W Mallard Rd, Maricopa, AZ 85138
Andrea Jackson West USA Realty
$365,000
45713 W Mountain View Rd, Maricopa, AZ 85139
Renee Hollingsworth West USA Realty
$84,000
0 W Hilldale Rd 7 31 Acres --, Maricopa, AZ 85139