$480,000 Sold Jul 03, 2025
41 Tecumseh Trail Unit 41, Marlborough, MA 01752
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,429 Sq Ft
- Built 1990
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $336/SF
- 33 Days On Market
Last Listing Agent Deb Rouleau Coldwell Banker Realty - Worcester
41 Tecumseh Trail Unit 41, Marlborough, MA 01752