$365,000
204 Foxwood Ln, Marlton, NJ 08053
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,613 Sq Ft
- Built 1984
Last Sold Summary
- $226/SF
- 10 Days On Market
Current Estimated Value $377,557
Last Listing Agent James Traynham Smires & Associates
204 Foxwood Ln, Marlton, NJ 08053$365,000
204 Foxwood Ln, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Current Estimated Value $377,557
Last Listing Agent James Traynham Smires & Associates
204 Foxwood Ln, Marlton, NJ 08053$470,000
1003 Andover Ct, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Current Estimated Value $473,939
Last Listing Agent Dante Casella EXP Realty, LLC
1003 Andover Ct, Marlton, NJ 08053$370,000
2205 Delancey Way Unit 2205, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Last Listing Agent Connie Curci RE/MAX Of Cherry Hill
2205 Delancey Way Unit 2205, Marlton, NJ 08053$695,000
402 Breeders Ct, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Current Estimated Value $707,771
Last Listing Agent Frank Cawley Weichert Realtors - Moorestown
402 Breeders Ct, Marlton, NJ 08053$257,000
706 Woodhollow Dr Unit 706, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Last Listing Agent Sharmon Simmons Weichert Realtors - Moorestown
706 Woodhollow Dr Unit 706, Marlton, NJ 08053$670,000
140 S Elmwood Rd, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Current Estimated Value $679,512
Last Listing Agent Leonard Ginchereau Keller Williams Realty - Moorestown
140 S Elmwood Rd, Marlton, NJ 08053$313,500
44 Bridgewater Dr, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Current Estimated Value $315,077
Last Listing Agent Mark McKenna EXP Realty, LLC
44 Bridgewater Dr, Marlton, NJ 08053$440,000
120 Wagonwheel Ct, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary