$895,000
- Land
- 6.23 Acres
- $143,660 per Acre
2100 Ames Blvd, Marrero, LA 70072
2100 Ames Blvd, Marrero, LA 70072$895,000
2100 Ames Blvd, Marrero, LA 70072
2100 Ames Blvd, Marrero, LA 70072$625,000
2545 Fawnwood Rd, Marrero, LA 70072
Michelle Thayer Newfield Realty Group Inc.
$169,000
2048 Carver Dr, Marrero, LA 70072
Lindy Schexnayder NOLA Living Realty
$349,000
5148 Belle Terre Rd, Marrero, LA 70072
JOHNETTE DAMICO KELLER WILLIAMS REALTY 455-0100
$290,000
5809 Bienvenue Ave, Marrero, LA 70072
CHARO DIAZ Realty One Group Immobilia
$165,000
1913 Constantine Dr, Marrero, LA 70072
BREANNE BIAS Compass Uptown
$227,000
2740 Village Ct, Marrero, LA 70072
CHASTITY BOSCH NOLA Living Realty
$199,900
4021 Regina Coeli Ct, Marrero, LA 70072
Harriett Reynolds Compass Westbank
$239,000
5313 Pritchard Rd, Marrero, LA 70072
JOHNETTE DAMICO KELLER WILLIAMS REALTY 455-0100
$175,000
5008 Middlebury St, Marrero, LA 70072
Fadra Ussery
Homesmart Realty South
(504) 676-5317
$180,000
2628 Cardinal Dr, Marrero, LA 70072
Christopher Pastrana Sound Realty LLC
$225,000
5121 Eighty Arpent Rd, Marrero, LA 70072
Fadra Ussery
Homesmart Realty South
(504) 360-9884
$539,000
10 Millwood Ct, Marrero, LA 70072
Linda G Babineaux Compass Uptown-Maple St
$179,000
5213 Richland Dr, Marrero, LA 70072
Tony Ruiz NOLA Living Realty
$215,000
429 Meyers Blvd, Marrero, LA 70072
Gary Ogle Sound Realty LLC
$215,000
6568 Rue Louis Phillippe, Marrero, LA 70072
Chante Lewis Rock Steady Realty, L.L.C.
$222,000
4139 Ames Blvd, Marrero, LA 70072
JASON GALE Redfin Corporation