$35,000
- Land
- 1.48 Acres
- $23,649 per Acre
1485 Wilson Rd, Huntingtown, MD 20639
1485 Wilson Rd, Huntingtown, MD 20639$35,000
1485 Wilson Rd, Huntingtown, MD 20639
1485 Wilson Rd, Huntingtown, MD 20639$45,000
981 Ritchie Hwy, Arnold, MD 21012
981 Ritchie Hwy, Arnold, MD 21012$15,000
0 E Potomac St Unit MDFR2078442, Brunswick, MD 21716
0 E Potomac St Unit MDFR2078442, Brunswick, MD 21716$6,000
23683 L Rd, Chestertown, MD 21620
23683 L Rd, Chestertown, MD 21620$15,000
1636 N Washington St, Baltimore, MD 21213
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$95,500
751 Mckewin Ave, Baltimore, MD 21218
Dana Rowell RealHome Services and Solutions, Inc.
$85,000
3208 Elmley Ave, Baltimore, MD 21213
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$20,000
1632 N Fulton Ave, Baltimore, MD 21217
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$25,000
123 S Catherine St, Baltimore, MD 21223
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$129,900
1030 W Franklin St, Baltimore, MD 21223
Amir Head The Head Estates Realty, LLC.
$30,000
1007 Roslyn Ave, Cambridge, MD 21613
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$25,000
0 Old Marshall Hall Rd Unit MDPG2204136, Accokeek, MD 20607
0 Old Marshall Hall Rd Unit MDPG2204136, Accokeek, MD 20607$45,000
707 N Longwood St, Baltimore, MD 21216
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$10,000
41 N Catherine St, Baltimore, MD 21223
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$15,000
2511 Mchenry St, Baltimore, MD 21223
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$30,000
2210 Penrose Ave, Baltimore, MD 21223
Adam Shpritz
$65,000
2700 W Franklin St, Baltimore, MD 21223
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$10,000
2133 Wilkens Ave, Baltimore, MD 21223
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$100,000
1129 Willinger Ct, Baltimore, MD 21202
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$100,000
1206 Darley Ave, Baltimore, MD 21218
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$109,300
6819 Bobtown Rd, Hurlock, MD 21643
Val Laborevitch RealHome Services and Solutions, Inc.
$50,000
48574 Smith Dr, Ridge, MD 20680
48574 Smith Dr, Ridge, MD 20680$100,000
0 Blanton, Silver Spring, MD 20905
0 Blanton, Silver Spring, MD 20905$125,000
3025 Walbrook Ave, Baltimore, MD 21216
Gina Gargeu Century 21 Downtown
$8,000
Parcel Buck Neck Ldg Rd, Chestertown, MD 21620
Parcel Buck Neck Ldg Rd, Chestertown, MD 21620$400,000
69 Stites Ln, North East, MD 21901
Alphie Stoltzfus Beiler-Campbell Realtors-Quarryville
$21,000
2552 Boyd St, Baltimore, MD 21223
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$300,000
2408 Dixie Ln, Forest Hill, MD 21050
Terry Berkeridge Advance Realty USA INC
$25,000
210 Flower St, Berlin, MD 21811
210 Flower St, Berlin, MD 21811$330,000
9540 Branchleigh Rd, Randallstown, MD 21133
Daniel Register Northrop Realty
$10,000
722 N Duncan St, Baltimore, MD 21205
722 N Duncan St, Baltimore, MD 21205$40,000
20 N Gilmor St, Baltimore, MD 21223
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$25,000
15943 Foundry Row NW, Mount Savage, MD 21545
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$60,000
2311 Ashland Ave, Baltimore, MD 21205
2311 Ashland Ave, Baltimore, MD 21205$5,000
1228 Bonaparte Ave, Baltimore, MD 21218
1228 Bonaparte Ave, Baltimore, MD 21218$25,000
1613 E Lafayette Ave, Baltimore, MD 21213
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
$100,000
51 S Lockwood Rd, Elkton, MD 21921
Zachary Shelley Streett Hopkins Real Estate, LLC
$5,000
0 Beltram Rd, Chestertown, MD 21620
0 Beltram Rd, Chestertown, MD 21620$25,000
0 Cordova Rd Unit MDTA2011672, Cordova, MD 21625
0 Cordova Rd Unit MDTA2011672, Cordova, MD 21625$80,000
420 N Luzerne Ave, Baltimore, MD 21224
Adam Shpritz Ashland Auction Group LLC
Showing Results 81 - 120, Page 3 of 10