$213,600
- Land
- 5.34 Acres
- $40,000 per Acre
10 Craig Bridge Rd Unit Trac10, Williamsport, TN 38487
10 Craig Bridge Rd Unit Trac10, Williamsport, TN 38487$213,600
10 Craig Bridge Rd Unit Trac10, Williamsport, TN 38487
10 Craig Bridge Rd Unit Trac10, Williamsport, TN 38487$449,000
3005 Bishop Ln, Columbia, TN 38401
Aaron Ammon Keller Williams Realty Nashville/Franklin
$249,000
6072 New Highway 7, Santa Fe, TN 38482
6072 New Highway 7, Santa Fe, TN 38482$275,000
1434 Walker Way, Columbia, TN 38401
Samuel Houston Keller Williams Realty - Murfreesboro
$465,625
0 Kedron Road Tract 2, Columbia, TN 38401
0 Kedron Road Tract 2, Columbia, TN 38401$588,000
5000 Kendrick Dr, Spring Hill, TN 37174
Jacquelyn Scott Mark Spain Real Estate
$408,975 New Construction
5107 Pace Park Cir, Columbia, TN 38401
Todd Benne Regent Realty
$584,990 New Construction
Denbrook Plan at Heritage Green - The Signature Collection, Columbia, TN 38401
$193,000
1028 Bridge St, Columbia, TN 38401
Stewart Parks IBS LLC
$425,000
1408 Spainwood Dr, Columbia, TN 38401
Gary Ashton The Ashton Real Estate Group of RE/MAX Advantage
$14,499,000
607 Sunnyside Ln, Columbia, TN 38401
J. Edward Campbell Synergy Realty Network, LLC
$439,900
404 6th Ave, Columbia, TN 38401
Alison Hillenbrand Parks Compass
$575,000 Open Sun 2PM - 4PM
2580 Santa fe Pike, Santa Fe, TN 38482
Jacqueline Spires Keller Williams Realty Nashville/Franklin
$365,000
1646 Lillian Cir, Columbia, TN 38401
MacKenzie Bybee Town & Country REALTORS
$355,000
1909 Susan Rd, Columbia, TN 38401
Dai Mang Coldwell Banker Southern Realty