$1,100,000
- Land
- 4.03 Acres
- $272,953 per Acre
2 Harley Davidson Blvd, Columbia, TN 38401
2 Harley Davidson Blvd, Columbia, TN 38401$1,100,000
2 Harley Davidson Blvd, Columbia, TN 38401
2 Harley Davidson Blvd, Columbia, TN 38401$1,499,900 New Construction
780 Mount Olivet Rd, Columbia, TN 38401
Brandee Ransom McEwen Group
$375,000
0 Joe Peay Rd Unit 4.03, Spring Hill, TN 37174
0 Joe Peay Rd Unit 4.03, Spring Hill, TN 37174$739,000
4016 St Andrews Ln, Spring Hill, TN 37174
Brandon Burress Matrix Realty LLC
$165,000
0 Arkland Dr Unit Lot B, Williamsport, TN 38487
0 Arkland Dr Unit Lot B, Williamsport, TN 38487$425,000
1001 Meadowview Dr, Spring Hill, TN 37174
Peter Penrose eXp Realty
$517,990 New Construction
Columbus Plan at Silver Springs - Reserve, Columbia, TN 38401
$449,000
2 Flat Creek Rd, Spring Hill, TN 37174
2 Flat Creek Rd, Spring Hill, TN 37174$509,900
2034 Austin Dr, Spring Hill, TN 37174
Tracy Minton Spring Hill Realty
$369,990 Open Sat 10AM - 5PM
4010 Sadie St, Columbia, TN 38401
Libby Perry Pulte Homes Tennessee
$739,990 New Construction
1151 Canaan Rd, Columbia, TN 38401
Matthew Johnson Benchmark Realty, LLC
$480,999 New Construction
Wynwood Plan at McClure Farms, Columbia, TN 38401
$699,900 New Construction
Stella Plan at Rutherford, Columbia, TN 38401
$589,900 New Construction
Brookland II.D Plan at Rutherford, Columbia, TN 38401
$14,500,000
5476 Leipers Creek Rd, Franklin, TN 37064
Steve Fridrich Fridrich & Clark Realty
$2,100,000
4041 Kelley Farris Rd, Columbia, TN 38401
Haley Wright Schoch Wilson Group Real Estate