$125,000
4140 W 49th St, Cleveland, OH 44144
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,060 Sq Ft
- Built 1922
Last Sold Summary
- 16% Below List Price
- $118/SF
- 26 Days On Market
Current Estimated Value $130,297
Last Listing Agent Gregg Wasilko Howard Hanna
4140 W 49th St, Cleveland, OH 44144