$394,900 Sold Mar 04, 2026
541 Barry Cir, Medford, OR 97501
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,381 Sq Ft
- Built 1968
Last Sold Summary
- 4% Above List Price
- $286/SF
Current Estimated Value $392,400
Last Listing Agent Todd Couch Todd Couch Real Estate
541 Barry Cir, Medford, OR 97501