$190,000
- Land
- 1.24 Acres
- $153,226 per Acre
9425 & 9435 Greywood Cove, Unincorporated, TN 38018
9425 & 9435 Greywood Cove, Unincorporated, TN 38018$190,000
9425 & 9435 Greywood Cove, Unincorporated, TN 38018
9425 & 9435 Greywood Cove, Unincorporated, TN 38018$365,000
8675 Cedar Farms Dr, Cordova, TN 38016
CHERYL BROGDON KAIZEN Realty, LLC
$235,900
604 N Ericson Rd, Cordova, TN 38018
Antonio Walton The Home Partners Realty
$885,000
200 Owls Roost Ln, Cordova, TN 38018
Michelle Shelton The Peyton Co., Inc., REALTORS
$285,000
2626 Twisted Oak Cove S, Cordova, TN 38016
Teresa Coop Coldwell Banker Collins-Maury
$585,000
9325 Beaver Valley Ln, Cordova, TN 38018
Myles Wilson Keller Williams
$450,000
560 Tucker View Dr, Cordova, TN 38018
Anna Palazola Crye-Leike, Inc., REALTORS
$235,000
2715 Bending Elm Dr, Cordova, TN 38016
Lisa Chou Adaro Realty, Inc.
$290,000
9284 Chimneyrock Blvd, Cordova, TN 38016
Lilian Nguyen KAIZEN Realty, LLC
$380,000
1190 Woodland Manor Blvd, Cordova, TN 38018
Adrian Adair-Boyland REMAX Experts
$367,600
Kincaid Plan at Amherst, Cordova, TN
$694,900
9618 Grays Valley Cove, Walnut Grove, TN 38018
Sasha Colbert Regency Realty, LLC
$242,500
8833 Macon Rd, Cordova, TN 38018
Suliman Hazama KAIZEN Realty, LLC
$500,000
8561 Bay Orchard Ln, Cordova, TN 38018
Dorothy Moore The Peyton Co., Inc., REALTORS
$299,900
2178 Webbing Dr, Cordova, TN 38016
Jay Grant Blue Suede Realty
$409,900
1989 Woodchase Cove, Cordova, TN 38016
Katrina Grubb The Firm
$210,000
7885 Bentwood Cir, Cordova, TN 38018
Sarah Ramey Epique Realty