$450,000
- Land
- 30.02 Acres
- $14,990 per Acre
0 Egypt Central Rd Unit 10198246, Memphis, TN 38128
0 Egypt Central Rd Unit 10198246, Memphis, TN 38128$450,000
0 Egypt Central Rd Unit 10198246, Memphis, TN 38128
0 Egypt Central Rd Unit 10198246, Memphis, TN 38128$450,000
1336 Peabody Ave, Memphis, TN 38104
Raven Henderson KAIZEN Realty, LLC
$449,999
1825 Castalia St, Memphis, TN 38114
Vivian Denogean
Fast Track Realty, LLC
(901) 704-0468
$449,900
5483 Brantford Ave, Memphis, TN 38120
Robin Shainberg Rick Baer Realty
$449,900
59 N Willett St, Memphis, TN 38104
Raychel Day Renshaw Company, REALTORS
$449,800
1680 Carruthers Place, Memphis, TN 38112
Tim Tanner Crye-Leike, Inc., REALTORS
$449,000
728 Eventide Dr Unit 26, Memphis, TN 38120
Jan Gordon Crye-Leike, Inc., REALTORS
$449,000
1619 Eastmoreland Ave, Memphis, TN 38104
Alissa Fowler CrestCore Realty MphsBrokerage
$449,000
573 S Mclean Blvd, Memphis, TN 38104
Lauren Harkins Wiuff Ware Jones, REALTORS
$449,000
107 Madison Ave Unit 401, Memphis, TN 38103
Tracie Gaia BHHS McLemore & Co., Realty
$449,000
1757 Vinton Ave, Memphis, TN 38104
Tyler Tapley Crye-Leike, Inc., REALTORS
$449,000
3671 Haynes Rd, Memphis, TN 38133
Jan Jones Groome & Co.
$449,000
2499 Eagleridge Ln W, Memphis, TN 38016
Ana Dohogne KAIZEN Realty, LLC
$449,000
699 N Evergreen St, Memphis, TN 38107
Mindy Wagerman Marx-Bensdorf, REALTORS
$449,000
1308 Heron Oaks Cove Cove, Memphis, TN 38120
1308 Heron Oaks Cove Cove, Memphis, TN 38120$449,000
1338 Heron Oaks Cove Cove, Memphis, TN 38120
1338 Heron Oaks Cove Cove, Memphis, TN 38120$445,900