$379,900
- Land
- 1.27 Acres
- $299,134 per Acre
1290 W Winneconne Ave, Neenah, WI 54956
1290 W Winneconne Ave, Neenah, WI 54956$379,900
1290 W Winneconne Ave, Neenah, WI 54956
1290 W Winneconne Ave, Neenah, WI 54956$40,341
0 S Western Ave, Neenah, WI 54956
0 S Western Ave, Neenah, WI 54956$425,000
N9339 Gemstone Ct, Appleton, WI 54915
Carol DeDecker
Shiny Key Realty, LLC
(920) 587-7560
$449,500
1417 County Road Jj, Neenah, WI 54956
Annette Hetrick
Acre Realty, Ltd.
(920) 520-2841
$249,900
995 Brighton Dr, Menasha, WI 54952
995 Brighton Dr, Menasha, WI 54952$374,900
2108 S Matthias St, Appleton, WI 54915
Jill Coenen
Century 21 Ace Realty
(920) 769-8793
$1,600,000
8527 N Clayton Ave, Clayton, WI 54956
8527 N Clayton Ave, Clayton, WI 54956$399,900
2207 S Gladys Ave, Appleton, WI 54915
Keith Sippel
Century 21 Affiliated
(920) 806-3077
$749,900
1041 Sandpiper Dr, Menasha, WI 54952
Andy Boehm
Score Realty Group, LLC
(920) 689-8794
$524,900
2652 Lawrence Ln, Neenah, WI 54956
Andy Boehm
Score Realty Group, LLC
(920) 694-9613
$429,900
651 Reed St, Neenah, WI 54956
Mike Karisny Acre Realty, Ltd.
$525,000
901 Clover Ct, Menasha, WI 54952
Kevin Stein Expert Real Estate Partners, LLC
$278,000
1678A Drum Corps Dr, Menasha, WI 54952
Steven Krueger Adashun Jones Real Estate
$519,900
N9266 Homestead Ln, Appleton, WI 54915
Bill Frederickson Keller Williams Fox Cities
$439,900
3700 S Hampton Ct, Appleton, WI 54915
Danielle Hart Coldwell Banker Real Estate Group
$448,000
8372 Marlo Ave, Neenah, WI 54956
Lisa Schmidt Keller Williams Fox Cities