$625,000
11 East Ave, Middletown, NY 10940
- 9 Beds
- 3 Baths
- 1,992 Sq Ft
- Built 1890
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $314/SF
- 11 Days On Market
Current Estimated Value $626,133
Last Listing Agent Susan Giordano John J Lease REALTORS Inc
11 East Ave, Middletown, NY 10940