$404,000 Sold Sep 04, 2025
326 Manley Rd, Milton, VT 05468
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,920 Sq Ft
- Built 1977
Last Sold Summary
- 7% Above List Price
- $210/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $379,440
Last Listing Agent Michael O'Dowd KW Vermont
326 Manley Rd, Milton, VT 05468