$360,000
- Land
- 76 Acres
- $4,737 per Acre
TBD County Highway 83, Battle Lake, MN 56515
TBD County Highway 83, Battle Lake, MN 56515$360,000
TBD County Highway 83, Battle Lake, MN 56515
TBD County Highway 83, Battle Lake, MN 56515$445,000
6000 Highway 53, Saginaw, MN 55779
Jamie Sathers-Day
JS Realty
(218) 527-7633
$129,900
19XXX 150th Ave, Page Township, MN 56353
19XXX 150th Ave, Page Township, MN 56353$659,000
2783 Lauren Rd, Duluth, MN 55804
Mark Sams
RE/MAX Results Duluth
(218) 228-0605
$249,900
31900 293rd St, Aitkin, MN 56431
Jared Lundgren
RE/MAX Northland
(218) 319-2604
$55,000
L25B1 Acorn Ridge Rd NW, Bemidji, MN 56601
L25B1 Acorn Ridge Rd NW, Bemidji, MN 56601$150,000
1097 20th Ave S, Sartell, MN 56377
1097 20th Ave S, Sartell, MN 56377$615,000
10100 Maple Ln, Detroit Lakes, MN 56501
Dane Fuglestad
REALTY XPERTS
(218) 319-3354
$45,000
L30B1 Acorn Ridge Rd NW, Bemidji, MN 56601
L30B1 Acorn Ridge Rd NW, Bemidji, MN 56601$129,900
Lot 8 Wilderness Trail, Hovland, MN 55606
Lot 8 Wilderness Trail, Hovland, MN 55606$289,000
TBD County Road 7 SW, Howard Lake, MN 55349
TBD County Road 7 SW, Howard Lake, MN 55349$1,425,000
4151 Rice St, Saint Paul, MN 55126
Ludmila Eremeyeva
Coldwell Banker Realty
(612) 324-4198
$355,000
16236 305th Ave, Detroit Lakes, MN 56501
Jason Bristlin
The Real Estate Company of Detroit Lakes
(218) 392-4140
$369,500
17774 210th St SW, Crookston, MN 56716
Tracy Kuchan
LeBlanc Realty
(218) 695-5611
$425,000
XXX 92nd Ave, Princeton, MN 55371
XXX 92nd Ave, Princeton, MN 55371$259,900
69470 US Highway 169, Hill City, MN 55748