$284,000 Last List Price
3804 Crimson Ave, Mission, TX 78573
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,684 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $169/SF
- 117 Days On Market
Last Listing Agent Katty Valdez Blue Diamond Realty Group Llc
3804 Crimson Ave, Mission, TX 78573$284,000 Last List Price
3804 Crimson Ave, Mission, TX 78573
Last Sold Summary
3804 Crimson Ave, Mission, TX 78573$235,000 Last List Price
1510 Rebecca St, Mission, TX 78574
Last Sold Summary
Current Estimated Value $240,047
Last Listing Agent Jose (Ferny) Vasquez Golden Valley Real Estate
1510 Rebecca St, Mission, TX 78574$72,000 Last List Price
4505 Aaron St, La Homa, TX 78574
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jessica De Leon Imperio Real Estate Llc
4505 Aaron St, La Homa, TX 78574$349,000 Last List Price
1711 Solar Dr, Mission, TX 78574
Last Sold Summary
Current Estimated Value $338,266
Last Listing Agent Jeremiah (David) Pena Tnt Real Estate
1711 Solar Dr, Mission, TX 78574$225,000 Last List Price
10604 N Bentsen Palm Dr, Palmview, TX 78574
Last Sold Summary
Current Estimated Value $185,291
Last Listing Agent Jorge Salazar Keller Williams Realty RGV
10604 N Bentsen Palm Dr, Palmview, TX 78574$305,000 Last List Price
802 Azalea St, Mission, TX 78573
Last Sold Summary
Current Estimated Value $298,956
Last Listing Agent Patricia Baez The Firm Real Estate Co. Llc
802 Azalea St, Mission, TX 78573$165,000 Last List Price
11235 N Moorefield Rd, Mission, TX 78574
Last Sold Summary
Current Estimated Value $205,103
Last Listing Agent Noe Valdez Keller Williams Realty RGV
11235 N Moorefield Rd, Mission, TX 78574$435,000 Last List Price