$650,000
- Land
- 2.88 Acres
- $225,694 per Acre
3800 S Russell St, Missoula, MT 59801
3800 S Russell St, Missoula, MT 59801$650,000
3800 S Russell St, Missoula, MT 59801
3800 S Russell St, Missoula, MT 59801$649,900
12575 Buffalo Dr, Missoula, MT 59808
Mark Twite Twite Realty Corp
$649,000
550 Veranda Way, Missoula, MT 59804
Anna Carlton Berkshire Hathaway HomeServices - Hamilton
$649,000
845 Wyoming St Unit C106, Missoula, MT 59801
Mackenzie Dixon Keller Williams Western MT
$640,000
620 Phillips St Unit B, Missoula, MT 59802
DJ Smith Berkshire Hathaway HomeServices - Missoula
$640,000
1705 Scott St Unit C, Missoula, MT 59802
Megan Robson PureWest Real Estate - Missoula
$635,000
500 Westview Dr, Missoula, MT 59803
Julie Birgenheier Berkshire Hathaway HomeServices - Missoula
$635,000
2212 S 12th St W, Missoula, MT 59801
Travis Leitch Mclean Properties LLC
$629,900
2100 Flynn Ln, Missoula, MT 59808
2100 Flynn Ln, Missoula, MT 59808$629,000
7114 Helenka Rose Dr, Missoula, MT 59803
William Ward Engel & Völkers Western Frontier - Missoula
$625,000
103 Terrace Way, Missoula, MT 59803
Andrea Raulston Keller Williams Western MT
$625,000
1705 Scott St Unit D, Missoula, MT 59802
Megan Robson PureWest Real Estate - Missoula
$624,900
920 Cooley St Unit B, Missoula, MT 59802
Rick Meisinger ERA Lambros Real Estate Missoula
$624,900
920 Cooley St Unit C, Missoula, MT 59802
Rick Meisinger ERA Lambros Real Estate Missoula
$624,900
920 Cooley St Unit A, Missoula, MT 59802
Rick Meisinger ERA Lambros Real Estate Missoula
$620,000
11596 Ninebark Way, Missoula, MT 59802