$305,000
9451 Elm Ave, Mokena, IL 60448
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,400 Sq Ft
- Built 1960
Last Sold Summary
- 7% Above List Price
- $218/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $306,748
Last Listing Agent Pamela Patterson RE/MAX 10
9451 Elm Ave, Mokena, IL 60448