$1,216,600
- Land
- 313.17 Acres
- $3,885 per Acre
11,12 Garnet Range Rd, Drummond, MT 59832
11,12 Garnet Range Rd, Drummond, MT 59832$1,216,600
11,12 Garnet Range Rd, Drummond, MT 59832
11,12 Garnet Range Rd, Drummond, MT 59832$3,900,000
91 Porcupine Rd, Wilsall, MT 59086
Deke Tidwell Hall and Hall
$649,900
950 White Creek Ln, Polaris, MT 59746
Claudia Terrill Montana Land & Luxury
$495,000
119 Log Cabin Rd, Roundup, MT 59072
Jessica Jones Clearwater Montana Properties
$4,900,000
13830 (Tract B) Cottonwood Rd, Bozeman, MT 59718
13830 (Tract B) Cottonwood Rd, Bozeman, MT 59718$119,000
37 Outer Loop Rd, Cascade, MT 59421
37 Outer Loop Rd, Cascade, MT 59421$700,000
216 Cramer Springs Trail, Clinton, MT 59825
Cortney Senecal Keller Williams Capital Realty
$2,950,000
1675 Haywire Gulch, Kalispell, MT 59901
Clint Ekern Granite Ridge Realty
$125,000
NHN Grant Ln, Hamilton, MT 59840
NHN Grant Ln, Hamilton, MT 59840$2,546,000
000 Ponderosa Ridge, Florence, MT 59833
000 Ponderosa Ridge, Florence, MT 59833$459,000
Nhn Butler Creek Rd, Missoula, MT 59808
Nhn Butler Creek Rd, Missoula, MT 59808$279,900
127 Panorama Dr, White Sulphur Springs, MT 59645
127 Panorama Dr, White Sulphur Springs, MT 59645$225,000
511 Glacier View Rd, Valier, MT 59486
Trampus Corder Corder & Associates
$174,900
NHN Boarding House Flats, Philipsburg, MT 59858
NHN Boarding House Flats, Philipsburg, MT 59858$1,950,000
TBD Valley Ridge Rd, Bozeman, MT 59715
TBD Valley Ridge Rd, Bozeman, MT 59715$285,000
18866 Copper Ridge Trail, Florence, MT 59833
18866 Copper Ridge Trail, Florence, MT 59833$274,950