$150,000
- Land
- 22.99 Acres
- $6,525 per Acre
24 Cluzen Rd, Lonepine, MT 59848
24 Cluzen Rd, Lonepine, MT 59848$150,000
24 Cluzen Rd, Lonepine, MT 59848
24 Cluzen Rd, Lonepine, MT 59848$1,100,000
7535 Birch Creek Rd, Dillon, MT 59725
Carol Stancliff
Beaverhead Home and Ranch RE
(406) 430-8280
$70,000
182 Patton Rd, Lonepine, MT 59848
182 Patton Rd, Lonepine, MT 59848$949,500
7490 Pinkham Creek Rd, Rexford, MT 59930
Nan Wise
P3 & Associates, Inc.
(406) 306-7600
$650,000
309 Bear Paw Trail, Anaconda, MT 59711
Marge Tucker
Century 21 Shea Realty
(406) 313-3420
$80,000
18 Cluzen Rd, Lonepine, MT 59848
18 Cluzen Rd, Lonepine, MT 59848$395,000
91 Upper Hawk Valley Rd, Columbus, MT 59019
Brittani Hunter
Coldwell Banker The Brokers
(406) 478-6657
$560,000
4001 Adam's Ln, Dillon, MT 59725
4001 Adam's Ln, Dillon, MT 59725$1,265,000
2300 Flynn Ln, Missoula, MT 59808
Wendy Bush
Keller Williams Western MT
(406) 571-8611
$274,000
NHN Culligan Ln, Plains, MT 59859
NHN Culligan Ln, Plains, MT 59859$444,000
156 Bootleg Rd, Eureka, MT 59917
Michael Lancaster
Lancaster and Company, Premier Properties
(406) 720-8445
$1,495,000
1380 Lower Valley Rd, Kalispell, MT 59901
Ty Heaton
Windermere Real Estate Whitefish
(406) 642-4336
$1,250,000
192 Mountain Brook Rd, Livingston, MT 59047
Charlie Eubank
Small Dog Realty
(406) 991-4018
$100,000
NHN Stafford Ferry Rd, Winifred, MT 59489
NHN Stafford Ferry Rd, Winifred, MT 59489$1,050,000
5899 Black Lake Rd, Rexford, MT 59930
Gretchen Lancaster Lancaster and Company, Premier Properties
$695,000