$192,000 Sold Mar 23, 2026
1030 N Walnut St, Monticello, IL 61856
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,242 Sq Ft
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $155/SF
- 7 Days On Market
Current Estimated Value $196,126
Last Listing Agent Max McComb RE/MAX REALTY ASSOCIATES-CHA
1030 N Walnut St, Monticello, IL 61856