$399,000
- Land
- 1.49 Acres
- $267,785 per Acre
0 Londonderry Ln Unit NS25177851, Cambria, CA 93428
0 Londonderry Ln Unit NS25177851, Cambria, CA 93428$399,000
0 Londonderry Ln Unit NS25177851, Cambria, CA 93428
0 Londonderry Ln Unit NS25177851, Cambria, CA 93428$24,000
0 Kent St Unit SC25114625, Cambria, CA 93428
0 Kent St Unit SC25114625, Cambria, CA 93428$39,000
0 Saint James Rd Unit SC22215081, Cambria, CA 93428
0 Saint James Rd Unit SC22215081, Cambria, CA 93428$49,000
0 Kenneth Dr Unit SC24012358, Cambria, CA 93428
0 Kenneth Dr Unit SC24012358, Cambria, CA 93428$7,750,000
404 Huntington Rd, Cambria, CA 93428
Charlie Casale The Real Estate Company of Cambria
$25,000
1818 Tweed Ave, Cambria, CA 93428
1818 Tweed Ave, Cambria, CA 93428$3,850,000
4865 Windsor Blvd, Cambria, CA 93428
Richard Breen Breen Realty
$69,000
0 Madison Unit SC26030349, Cambria, CA 93428
0 Madison Unit SC26030349, Cambria, CA 93428$429,000
5574 Windsor Blvd, Cambria, CA 93428
5574 Windsor Blvd, Cambria, CA 93428$20,000
0 Spencer St Unit OC25119878, Cambria, CA 93428
0 Spencer St Unit OC25119878, Cambria, CA 93428$57,900
0 Pineridge Dr Unit SC25129888, Cambria, CA 93428
0 Pineridge Dr Unit SC25129888, Cambria, CA 93428$29,000
0 Kent St Unit SC25114652, Cambria, CA 93428
0 Kent St Unit SC25114652, Cambria, CA 93428$89,000
35 Spencer St, Cambria, CA 93428
35 Spencer St, Cambria, CA 93428$29,000
0 Pineridge Dr Unit SC26001288, Cambria, CA 93428
0 Pineridge Dr Unit SC26001288, Cambria, CA 93428$75,000
0 Mills St, Cambria, CA 93428
0 Mills St, Cambria, CA 93428$59,900