$258,000
454 Farnum Rd, Hepzibah, WV 26369
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,043 Sq Ft
- Built 1966
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $126/SF
- 105 Days On Market
Current Estimated Value $250,870
Last Listing Agent Sarah Elliott LANDMARK REALTY SERVICES OF WV, INC
454 Farnum Rd, Hepzibah, WV 26369