$92,700
6062 Brown St, Clarksburg, WV 26301
- 2 Beds
- 1 Bath
- 968 Sq Ft
- Built 1938
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $96/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $97,813
Last Listing Agent SAMANTHA KNIGHT HANSEN J.S. WALKER ASSOCIATES
6062 Brown St, Clarksburg, WV 26301