$170,000
102 Oliver St, Clarksburg, WV 26301
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,072 Sq Ft
- Built 1952
Last Sold Summary
- 3% Above List Price
- $159/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $164,482
Last Listing Agent SUSIE LEHMANN HOMEFINDERS PLUS REAL ESTATE INC
102 Oliver St, Clarksburg, WV 26301