$284,000
4214 Fox Creek Rd, Mount Vernon, IL 62864
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,800 Sq Ft
- Built 1976
Last Sold Summary
- $75/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $284,502
Last Listing Agent Lisa McKinney C21 All Pro Real Estate
4214 Fox Creek Rd, Mount Vernon, IL 62864