$295,000
- Land
- 4.76 Acres
- $61,975 per Acre
16 Avocado Mesa Rd, Murrieta, CA 92562
16 Avocado Mesa Rd, Murrieta, CA 92562$295,000
16 Avocado Mesa Rd, Murrieta, CA 92562
16 Avocado Mesa Rd, Murrieta, CA 92562$549,000
37553 Vía Vista Grande, Murrieta, CA 92562
37553 Vía Vista Grande, Murrieta, CA 92562$2,699,900
44915 Palladian Ct, Temecula, CA 92590
Emmett Dalton Dalton Real Estate
$489,000
24110 Tuscany Ave Unit 1803, Murrieta, CA 92562
Wendy De Leon eXp Realty of Southern California, Inc.
$664,900
24318 Red Spruce Ave, Murrieta, CA 92562
Dan Marconi KW Temecula
$495,000
41960 Davenport Way Unit C, Murrieta, CA 92562
Savannah Perry HomeSmart Realty West
$99,900
0 Kings Cir Unit SW26051126, Temecula, CA 92590
0 Kings Cir Unit SW26051126, Temecula, CA 92590$299,900
0 Via Nortada, Temecula, CA 92590
0 Via Nortada, Temecula, CA 92590$743,000
39785 Spinning Wheel Dr, Murrieta, CA 92562
Kim Copeland SoCal Properties
$385,000
41410 Juniper St Unit 1123, Murrieta, CA 92562
Dalia Rhule Dalia's Realty
$579,999
44945 Palladian Ct Unit 15, Temecula, CA 92590
44945 Palladian Ct Unit 15, Temecula, CA 92590$299,000
0 Lions Lair Unit SW22170136, Murrieta, CA 92562
0 Lions Lair Unit SW22170136, Murrieta, CA 92562$420,000
0 Hot Springs Canyon Rd Unit 26, San Juan Capistrano, CA 92675
Greg Cruse CENTURY 21 Affiliated
$5,750,000
26465 Douglass Ave, Murrieta, CA 92562
Kris Hansen Coldwell Banker Assoc.Brks-CL
$699,900 Open Fri 3PM - 6AM
23792 Matador Way, Murrieta, CA 92562
Maryam Nasehipour Best Loans and Homes, Inc.
$329,000
8 Vía Vista Grande, Murrieta, CA 92562