$454,990 Last List Price Sold Feb 17, 2026
18419 N Sweet William Ave, Nampa, ID 83687
- 5 Beds
- 3 Baths
- 2,530 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $180/SF
- 27 Days On Market
Current Estimated Value $453,233
CBH Homes Solano Place
18419 N Sweet William Ave, Nampa, ID 83687