$305,000
11 Silver Hill Ln Unit 11, Natick, MA 01760
- 1 Bed
- 1 Bath
- 698 Sq Ft
- Built 1989
Last Sold Summary
- 8% Below List Price
- $437/SF
- 10 Days On Market
Last Listing Agent Coduri Magnus Group Engel & Völkers Wellesley
11 Silver Hill Ln Unit 11, Natick, MA 01760