$1,330,000
- Land
- 38 Acres
- $35,000 per Acre
17941 S 180th St, Springfield, NE 68059
17941 S 180th St, Springfield, NE 68059$1,330,000
17941 S 180th St, Springfield, NE 68059
17941 S 180th St, Springfield, NE 68059$305,000
TBD Road 14, Harrisburg, NE 69345
TBD Road 14, Harrisburg, NE 69345$25,000
141 S Minden Ave, Minden, NE 68959
Rusty Rhynalds Rhynalds Auction & Realty
$22,999
1405 26th St Unit 15, Auburn, NE 68305
Robert Anthony Evolve Realty
$2,540,000
566 S 10th Rd, Palmyra, NE 68418
Jessica McEwen Woods Bros Realty
$236,500
323 W 6th St, York, NE 68467
Suzie Ellis Heritage Realty, Inc.
$1,150,000
0 26th Rd, Clarks, NE 68628
0 26th Rd, Clarks, NE 68628$149,900
423 E 27th St, Kearney, NE 68847
Heidi Narber-Richter RE/MAX Executives, Inc.
$120,000
2542 Rees St, Omaha, NE 68105
Angie Thiel Better Homes and Gardens R.E.
$350,000
4009 N 215th St, Elkhorn, NE 68022
Rob Cerveny BHHS Ambassador Real Estate
$349,900
805 S 5th St, Norfolk, NE 68701
Teri Bauer RE/MAX ASSOCIATES
$75,000
3912 NW 57th St, Lincoln, NE 68524
3912 NW 57th St, Lincoln, NE 68524$69,000
616 Main St, Oshkosh, NE 69154
Danette Hansmeier Fuller & Associates Realty, LLC
$91,200
905 N 10th St, Beatrice, NE 68310
Brian Brockman Bang Realty
$550,000
5611 Charles St, Omaha, NE 68132
Sherri Burkle BHHS Ambassador Real Estate
$397,500
300 Castor St Unit 300-304, Diller, NE 68342
Jeana Weise Expert Realty LLC
$225,000
1621 7th Ave, Scottsbluff, NE 69361
Holli Nelson HAUN NELSON REAL ESTATE LLC
$585,990
0 Tbd 294 Rd Unit 11552208, Seward, NE 68434
Jarod Brabec Hayden Outdoors Real Estate
$645,000
0 Tabor and Bryan Unit Lots, North Platte, NE 69101
0 Tabor and Bryan Unit Lots, North Platte, NE 69101$25,000
415 W Cedar St, Cedar Rapids, NE 68627
Neeli Noyd Woods Bros Realty
$449,000
1 Lakeshore E, Belmar, NE 69147
Shane Mauch Lashley Land and Recreational Brokers
$132,500
3540 N 39th St, Omaha, NE 68111
Amy Mal Nebraska Realty
$185,000
106 S West St, Ponca, NE 68770
Jeff Nelson United Real Estate Solutions
$2,650,000
27450 SW 32nd Rd, Beatrice, NE 68310
Jake McQuillen Lashley Land and Recreational Brokers
$1,812,422
105 Eastgate Dr, Blair, NE 68008
105 Eastgate Dr, Blair, NE 68008$38,000
207 N Pine St, Ewing, NE 68735
Stacey Stracke Stracke Land & Realty
$105,000
2544 Rees St, Omaha, NE 68105
Angie Thiel Better Homes and Gardens R.E.
$125,000
508 Main St, Talmage, NE 68448
Tyler Bebout Modern Real Estate Consultants
$220,000
3103 & 3101 W Laux Dr, Hastings, NE 68901
Kellie Abrams Berkshire Hathaway HomeServices Da-Ly Realty
$1,200,000
155 +/- Acres Rock County, Long Pine, NE 69217
155 +/- Acres Rock County, Long Pine, NE 69217$132,000
2621 W 7th St, Hastings, NE 68901
Anya Sunderman Real Estate Group of Hastings, Inc.
$399,900
914 U S 30, Kimball, NE 69145
Natacha Gaspar #1 PROPERTIES RANCH & RECREATION, LLC
$60,000
507 N 25th St, Blair, NE 68008
507 N 25th St, Blair, NE 68008$155,000
105 N 31 Ave Unit 801, Omaha, NE 68131
Nic Wiens BHHS Ambassador Real Estate
$140,000
672 30th Ave, Columbus, NE 68601
Jose Garcia RE/MAX TOTAL REALTY
Showing Results 241 - 280, Page 7 of 12