$185,000 Sold Jun 02, 2025
1715 Highland Ave, New Castle, PA 16105
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 950 Sq Ft
- Built 1955
Last Sold Summary
- 26% Below List Price
- $195/SF
- 178 Days On Market
Current Estimated Value $183,353
Last Listing Agent Tina Musco ALBERT W. OTT AGENCY, INC.