New Construction Homes for Sale in 95240, CA
-
-
$2,189,000 Lot/Land
22251 E Harney Ln, Linden, CA 95236
- 220 Acres
- $9,950 per Acre
-
$920,000 Lot/Land
0 W Turner Rd Unit 226006338, Lodi, CA 95240
- 28.75 Acres
- $32,000 per Acre
-
$3,199,999 Lot/Land
20080 E Kettleman Ln, Lodi, CA 95240
- 80.2 Acres
- $39,900 per Acre
-
$1,499,500 Lot/Land
0 E Harney Ln Unit 225091522, Lodi, CA 95240
- 80.86 Acres
- $18,544 per Acre
-
$450,000 Lot/Land
635 N Sacramento St, Lodi, CA 95240
- 5,000 Sq Ft
- $3,919,861 per Acre
-
$1,000,000 Lot/Land
7782 E Harney Ln, Lodi, CA 95240
- 36 Acres
- $27,778 per Acre
-
$325,000 Lot/Land
1 Kettleman Ln, Lodi, CA 95240
- 2 Acres
- $162,500 per Acre
-
$599,000 Lot/Land
15330 Smith Rd, Lodi, CA 95240
- 19.1 Acres
- $31,361 per Acre
-
-
$1,250,000 Lot/Land
15155 N Curry Ave, Lodi, CA 95240
- 15.67 Acres
- $79,770 per Acre
-
$650,000 Lot/Land
625 N Sacramento St, Lodi, CA 95240
- 7,666 Sq Ft
- $3,693,182 per Acre
-
$375,000 Lot/Land
22601 N Johnson Rd, Clements, CA 95240
- 10 Acres
- $37,500 per Acre
-
$1,399,000 Lot/Land
19301 Clements Rd, Lodi, CA 95240
- 80 Acres
- $17,488 per Acre
-
$599,000 Lot/Land
1200 Pixley Pkwy, Lodi, CA 95240
- 22,686 Sq Ft
- $1,150,154 per Acre
-
$1,250,000 Lot/Land
1258 Rivergate Dr, Lodi, CA 95240
- 15,999 Sq Ft
- $3,403,213 per Acre
-
$1,450,000 Lot/Land
15910 N Locust Tree Rd, Lodi, CA 95240
- 28.51 Acres
- $50,859 per Acre
-
$799,900 Lot/Land
20075 E Kettleman Ln, Lodi, CA 95240
- 39.86 Acres
- $20,068 per Acre
-
-
$4,200,000 Lot/Land
17036 N Locust Tree Rd, Lodi, CA 95240
- 39 Acres
- $107,692 per Acre
-
$4,702,500 Lot/Land
13101 West Ln, Lodi, CA 95240
- 18.81 Acres
- $250,000 per Acre
-