New Construction Homes for Sale in 65721, MO
-
-
-
Finley Crossing Community
$279,086 - $410,344
Ozark, MO 65721
- 3 - 5 Beds
- 1,449+ Sq Ft
-
$139,900 Lot/Land
000 E Warren Ave, Ozark, MO 65721
- 4.88 Acres
- $28,668 per Acre
-
$195,000 Lot/Land
000 S 3rd St, Ozark, MO 65721
- 2.2 Acres
- $88,636 per Acre
-
$99,900 Lot/Land
000 Center Rd, Ozark, MO 65721
- 3.21 Acres
- $31,121 per Acre
-
$550,000 Custom Home
1772 E Peartree Dr, Ozark, MO 65721
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,340 Sq Ft
-
$530,000 Custom Home
5300 N Seacrest Dr, Ozark, MO 65721
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,033 Sq Ft
-
$1,299,000 Custom Home
170 Riverpointe View, Ozark, MO 65721
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 4,504 Sq Ft
-
$860,000 Custom Home
5154 N Seacrest Dr, Ozark, MO 65721
- 5 Beds
- 5.5 Baths
- 3,570 Sq Ft
-
$325,000 Custom Home
000 W Jay St Unit Lot 92, Ozark, MO 65721
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,669 Sq Ft
-
$625,000 Custom Home
1834 E Skyline, Ozark, MO 65721
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,132 Sq Ft
-
$399,900 Custom Home
2014 E Jay St, Ozark, MO 65721
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,953 Sq Ft
-
$499,900 Custom Home
805 Raspberry Rd Unit Lot 50, North Galloway Township, MO 65721
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,060 Sq Ft
-
$310,000 Custom Home
1006 W Pebblebrooke Dr, Ozark, MO 65721
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,726 Sq Ft
-
$565,000 Custom Home
1758 E Peartree Dr, Ozark, MO 65721
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,200 Sq Ft
-
$369,000 Custom Home
1209 W Pebblebrooke Dr, Ozark, MO 65721
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,806 Sq Ft
-
$560,000 Custom Home
1797 E Skyline, Ozark, MO 65721
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,300 Sq Ft
-
$498,900 Custom Home
2807 S 14th Ave, Ozark, MO 65721
- 5 Beds
- 4 Baths
- 3,052 Sq Ft
-
$559,995 Custom Home
1744 E Cobblestone Dr, Ozark, MO 65721
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,628 Sq Ft
-
$369,900 Custom Home
1108 S Swift Ave, Ozark, MO 65721
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,020 Sq Ft
-
$579,900 Custom Home
1702 E Cobblestone Dr, Ozark, MO 65721
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,628 Sq Ft
-
$518,000 Custom Home
1811 E Skyline, Ozark, MO 65721
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,950 Sq Ft
-
$1,190,000 Custom Home
125 Riverpointe View, Ozark, MO 65721
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,579 Sq Ft
-
$325,000 Lot/Land
0000 Wood Thrush Ln, North Linn Township, MO 65721
- 76 Acres
- $4,276 per Acre
-
$492,000 Lot/Land
000 State Highway Ee, Ozark, MO 65721
- 8 Acres
- $61,500 per Acre
-
$129,900 Lot/Land
Lot 19 Lakepointe Reserve, Springfield, MO 65804
- 24,393 Sq Ft
- $231,964 per Acre
-
$255,900 Lot/Land
000 Steinert Ln, North Galloway Township, MO 65721
- 17.06 Acres
- $15,000 per Acre
-
$1,200,000 Lot/Land
1099 N Farmer Branch Rd, Ozark, MO 65721
- 10.57 Acres
- $113,529 per Acre
-
$49,900 Lot/Land
331 Rasberry Rd, Highlandville, MO 65721
- 2.14 Acres
- $23,318 per Acre
-
-
$249,000 Lot/Land
Lot 14a Riverpointe View, Ozark, MO 65721
- 4.22 Acres
- $59,005 per Acre
-
$746,000 Lot/Land
000 W Jackson Lot 6 3 28 Acres St, Ozark, MO 65721
- 3.28 Acres
- $227,439 per Acre
-
$1,713,500 Lot/Land
1681 Prairie Ridge Rd, Ozark, MO 65721
- 115 Acres
- $14,900 per Acre
-
$342,000 Lot/Land
5 W Jackson St, Ozark, MO 65721
- 42,688 Sq Ft
- $348,980 per Acre
-
$179,000 Lot/Land
Lot 4 Riverpointe View, Ozark, MO 65721
- 1.34 Acres
- $133,582 per Acre
-
$275,000 Lot/Land
1703 S 10th Ave, Ozark, MO 65721
- 1.01 Acres
- $272,277 per Acre
-
$150,000 Lot/Land
1001 W South St, Ozark, MO 65721
- 15,246 Sq Ft
- $428,571 per Acre
-
$42,500 Lot/Land
Lot 21 Saddlebroke Phase 2, Saddlebrooke, MO 65630
- 1.06 Acres
- $40,094 per Acre
-
$29,900 Lot/Land
550 N 10th Unit Lot 6, Ozark, MO 65721
- 23,086 Sq Ft
- $56,415 per Acre
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2