$350,000 Lot/Land
14810 Radar Hills Dr, Box Elder, SD 57719
- 3 Acres
- $116,667 per Acre
$350,000 Lot/Land
14810 Radar Hills Dr, Box Elder, SD 57719
$985,000 Lot/Land
1000 Bette Matkins Ave Unit Highway 16/385 NE Hi, Hill City, SD 57745
$2,720,040 Lot/Land
11755 Rochford Rd, Hill City, SD 57745
$174,900 Lot/Land
TBD Lost Cave Ct, Mount Rushmore, SD 57751
$446,100 Lot/Land
Lot 3 Old Hill City Rd, Keystone, SD 57751
$637,720 Lot/Land
3.66 Acres Alpha Ave, Box Elder, SD 57719
$390,000 Lot/Land
4244 Homestead St, Rapid City, SD 57703
$699,900 Lot/Land
0 Undisclosed Unit 176861, Rapid City, SD 57702
$212,000 Lot/Land
Lot 8 Overview Ln, Rapid City, SD 57702
$410,000 Lot/Land
TBD Old Folsom Rd, Rapid City, SD 57701
$94,830 Lot/Land
TBD Airport Rd Unit Lot 3, Wall, SD 57790
$212,000 Lot/Land
Lot 24 Overview Ln, Rapid City, SD 57702
$90,000 Lot/Land
TBD High Bluff Dr Unit Block 7 Lot 21, Box Elder, SD 57719
$165,000 Lot/Land
TBD John Wayne Tr, Hermosa, SD 57744
$674,900 Lot/Land
1201A Old Hill City Rd, Keystone, SD 57751
$69,900 Lot/Land
Lot 1C Park Dr, Rapid City, SD 57702
$345,000 Lot/Land
0 N Emerald Ridge Rd, Mount Rushmore, SD 57702
$220,000 Lot/Land
2440 Haines Ave, Rapid City, SD 57701
$70,000 Lot/Land
tbd Other Unit TBD Petros Ct, Rapid City, SD 57702
$545,000 Lot/Land
603 Timmons Blvd, Rapid City, SD 57703
$225,000 Lot/Land
Parcel #35 Cisco Ln, Caputa, SD 57725
$212,000 Lot/Land
Lot 23 Overview Ln, Rapid City, SD 57702
$90,000 Lot/Land
TBD High Bluff Dr Unit Block 8, Lot 9, Box Elder, SD 57719
$220,000 Lot/Land
Lot 20 Overview Ln, Rapid City, SD 57702
$195,000 Lot/Land