$189,000 Lot/Land
B & C S Straits Hwy, Wolverine, MI 49799
- 2.7 Acres
- $70,000 per Acre
$189,000 Lot/Land
B & C S Straits Hwy, Wolverine, MI 49799
$175,000 Lot/Land
15202 Lakeview Dr, Wolverine, MI 49799
$135,000 Lot/Land
3472 High Pine Ct, Wolverine, MI 49799
$649,000 Lot/Land
14721 Trowbridge Rd, Wolverine, MI 49799
$149,900 Lot/Land
8993 S Straits Hwy, Wolverine, MI 49799
$6,000 Lot/Land
2246 Aspen Dr, Wolverine, MI 49799
$5,500 Lot/Land
15190 Promenade Des Skieurs, Wolverine, MI 49799
$15,000 Lot/Land
5873 Maple St, Wolverine, MI 49799
$6,500 Lot/Land
15182 Promenade Des Skieurs, Wolverine, MI 49799
$275,000 Lot/Land
V/L 18 Acr Trowbridge Rd, Wolverine, MI 49799
$21,500 Lot/Land
16253 Timberline Dr, Wolverine, MI 49799
$8,000 Lot/Land
14754 Shore Line Dr, Wolverine, MI 49799