$2,800,000
- Land
- 70 Acres
- $40,000 per Acre
3690 U S Highway 82, Mayhill, NM 88339
3690 U S Highway 82, Mayhill, NM 88339$2,800,000
3690 U S Highway 82, Mayhill, NM 88339
3690 U S Highway 82, Mayhill, NM 88339$375,000
3600 N Scenic Dr, Alamogordo, NM 88310
3600 N Scenic Dr, Alamogordo, NM 88310$349,000
991 Highway 35, Mimbres, NM 88049
991 Highway 35, Mimbres, NM 88049$595,000
223 S 5th St, Fort Sumner, NM 88119
223 S 5th St, Fort Sumner, NM 88119$7,700
0 Moriarty Rd Unit NM 87035, Moriarty, NM 87035
0 Moriarty Rd Unit NM 87035, Moriarty, NM 87035$335,000
1100 Highway 35, Mimbres, NM 88049
1100 Highway 35, Mimbres, NM 88049$487,500
100 Running Iron Ridge, Silver City, NM 88061
Randell Major Major Ranch Realty
$339,500
16 Beaver Kill, Mimbres, NM 88049
16 Beaver Kill, Mimbres, NM 88049$3,400,000
1996 New Mexico 61, San Lorenzo, NM 88041
Tamra Kelly Ag Lands Southwest, LLC
$395,000
2007 Sophia Rd, Grenville, NM 88424
Kyle Jackson Great Plains Land Company
$3,750,000
0 Darling Bell Unit 23137609, Silver City, NM 88061
0 Darling Bell Unit 23137609, Silver City, NM 88061$189,000
1076 Highway 35, Lake Roberts, NM 88049
1076 Highway 35, Lake Roberts, NM 88049$337,000
0 Trapezoid Unit 24343297, Mountainair, NM 87036
Kyle Jackson Great Plains Land Company
$2,750,000
1155 Tejada Rd, Santa Rosa, NM 88435
Randell Major Major Ranch Realty
$3,490,000
3402 State Highway 522, Questa, NM 87556
Lauren Fichtl Hayden Outdoors Real Estate
$187,000
5 Chestnut St Unit Tracts 1A and 1B, Mimbres, NM 88049
5 Chestnut St Unit Tracts 1A and 1B, Mimbres, NM 88049$8,750,000