$279,000
- Land
- 17.05 Acres
- $16,364 per Acre
13191 Route 22 Stop #80, Canaan, NY 12029
13191 Route 22 Stop #80, Canaan, NY 12029$279,000
13191 Route 22 Stop #80, Canaan, NY 12029
13191 Route 22 Stop #80, Canaan, NY 12029$1,195,000
19 E Catherine St, Nyack, NY 10960
Adam Blankfort Corcoran Baer & McIntosh
$2,349,999
7352 New York 23a, Hunter, NY 12442
Dennis Wheeler, CBR, AHWD,SRES Berkshire Hathaway Home Services Blake
$420,000
2299 Coach Rd, Argyle, NY 12809
Jesse Lena Advantage Realty LLC
$69,000
3 Drake Hill Rd, Freehold, NY 12431
3 Drake Hill Rd, Freehold, NY 12431$820,000
5628 New York 9g, Hudson, NY 12534
Jorge Lugo Real Broker NY LLC
$800,000
2067 New York 296, Hunter, NY 12442
2067 New York 296, Hunter, NY 12442$1,295,000
324 W Lake Blvd, Mahopac, NY 10541
Gary Margolis Coldwell Banker Realty
$1,585,000
181 River Rd, Nyack, NY 10960
Nancy Blaker Weber Howard Hanna Rand Realty
$355,000
14 Skyline Dr Unit 15, Fishkill, NY 12524
Ian Mitchell Curasi Realty, Inc.
$11,750,000
147 Moadock Rd, Millerton, NY 12546
PAULA REDMOND Corcoran Country Living
$499,000
325 Albany Turnpike, Nassau, NY 12115
325 Albany Turnpike, Nassau, NY 12115$200,000
169 Tae Kwon Rd, North Blenheim, NY 12131
Eric Lein EXP Realty
$2,799,000
15 Green Harbour Ln, Lake George, NY 12845
Jessica Sherry Sherwood Group, LLC
$315,000
20 Kelder Rd, Olivebridge, NY 12461
June Mastropietro Mary Collins Real Estate, Inc
$239,000
4 Palmer Ave, Corinth, NY 12822
Daniel Novak NOVAK
$219,000
0 Reed Rd Unit 153134, Austerlitz, NY 12037
0 Reed Rd Unit 153134, Austerlitz, NY 12037$1,995,000