$1,900,000 Last List Price
208 N Lakeview Dr, Coeur D Alene, ID 83814
- 3 Beds
- 3 Baths
- 3,331 Sq Ft
- Built 1973
Last Sold Summary
- $570/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $1,893,590
Last Listing Agent Kim Kling John L. Scott
208 N Lakeview Dr, Coeur D Alene, ID 83814