$370,000
6 Riched Ln, Uncasville, CT 06382
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,196 Sq Ft
- Built 1969
Last Sold Summary
- 6% Above List Price
- $309/SF
- 53 Days On Market
Current Estimated Value $355,627
Last Listing Agent Jarrad Horsley RE/MAX One
6 Riched Ln, Uncasville, CT 06382