$899,803
152 S Main St Unit 6, Northampton, MA 01062
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,514 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- 15% Above List Price
- $594/SF
- 1 Day On Market
Last Listing Agent Craig Della Penna The Murphys REALTORS®, Inc.
152 S Main St Unit 6, Northampton, MA 01062