$255,000 Sold May 23, 2025
131 Sipple Ave, Nottingham, MD 21236
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,160 Sq Ft
- Built 1953
Last Sold Summary
- $220/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $250,667
Last Listing Agent Julie Munchel Cummings & Co. Realtors
131 Sipple Ave, Nottingham, MD 21236