$1,750,000
- Land
- 37.77 Acres
- $46,333 per Acre
00 Monrovia Rd, Orange, VA 22960
00 Monrovia Rd, Orange, VA 22960$1,750,000
00 Monrovia Rd, Orange, VA 22960
00 Monrovia Rd, Orange, VA 22960$85,000
14314 Willis Ct Unit 14, Orange, VA 22960
14314 Willis Ct Unit 14, Orange, VA 22960$599,000
261 Blue Ridge Dr, Orange, VA 22960
Jeff Mattie CORE REAL ESTATE PARTNERS LLC
$7,850,000
19184 Mount Sharon Rd, Orange, VA 22960
Murdoch Matheson FRANK HARDY SOTHEBY'S INTERNATIONAL REALTY
$999,000
236 Caroline St, Orange, VA 22960
Kathleen Ayers EXP Realty, LLC
$985,000
13557 James Madison Hwy, Orange, VA 22960
Andrew Hardy FRANK HARDY SOTHEBY'S INTERNATIONAL REALTY
$349,990
195 Dabney St, Orange, VA 22960
Trisha McFadden Porch & Stable Realty, LLC
$85,000
14314 Willis Ct, Orange, VA 22960
14314 Willis Ct, Orange, VA 22960$349,900
19212 Constitution Hwy, Orange, VA 22960
Tiffany Hazelwood Lake Homes Realty, LLC
$330,000
17195 Oakshade Rd, Orange, VA 22960
James German Rappahannock Real Estate, LLC.
$419,000
12157 Octonia Rd, Orange, VA 22960
Missy Garrison Montague, Miller & Company
$1,200,000
9471 Little Skyline Dr, Orange, VA 22960
Derek Greene The Greene Realty Group
$399,999
529 Aster Ln, Orange, VA 22960
$524,900
26590 Pennfields Dr, Orange, VA 22960
Ashley Hoffman Lake Anna Island Realty, Inc.
Showing Results 81 - 94, Page 3 of 3