$285,000 Sold Jan 12, 2026
495 Pointe Vista Dr, Elizabeth City, NC 27909
- Land
- 1.28 Acres
- $222,656 per Acre
Last Sold Summary
- 21% Below List Price
- 110 Days On Market
Last Listing Agent Todd White Rich Company
495 Pointe Vista Dr, Elizabeth City, NC 27909