$639,000 Sold Feb 25, 2026
5 Madison Dr, Spring City, PA 19475
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 3,392 Sq Ft
- Built 2017
Last Sold Summary
- $188/SF
- 72 Days On Market
Current Estimated Value $642,612
Last Listing Agent Jim Regan JPAR Action Realty
5 Madison Dr, Spring City, PA 19475