$129,000
- Land
- 1.53 Acres
- $84,314 per Acre
19617 W Sweet Acacia Dr, Casa Grande, AZ 85122
19617 W Sweet Acacia Dr, Casa Grande, AZ 85122$129,000
19617 W Sweet Acacia Dr, Casa Grande, AZ 85122
19617 W Sweet Acacia Dr, Casa Grande, AZ 85122$155,000
5ac N Gunsight Ln, Florence, AZ 85132
5ac N Gunsight Ln, Florence, AZ 85132$165,000
3609 N North Dakota Ave Unit A, Florence, AZ 85132
Angela Tauscher Rover Realty
$185,000
3925 N Tumbleweed Rd, Eloy, AZ 85131
3925 N Tumbleweed Rd, Eloy, AZ 85131$105,000
2200 N Delaware Dr Unit 48, Apache Junction, AZ 85120
Stacia Ehlen RE/MAX Signature
$124,900
12491 N Hidden Valley Rd Unit E, Maricopa, AZ 85139
12491 N Hidden Valley Rd Unit E, Maricopa, AZ 85139$155,000
3301 S Goldfield Rd Unit 1043, Apache Junction, AZ 85119
George Laughton My Home Group Real Estate
$150,000
0 N Hazeldine Rd C -- Unit C, Casa Grande, AZ 85122
0 N Hazeldine Rd C -- Unit C, Casa Grande, AZ 85122$125,000
155 E Rodeo Rd Unit 21, Casa Grande, AZ 85122
Erin Burrell Keller Williams Legacy One Realty
$199,500
7373 E US Hwy 60 -- Unit 63, Gold Canyon, AZ 85118
Christina Brooks Montesa
$130,000
320 E Lancaster Ct Unit 127, Florence, AZ 85132
Lillian Pitts Belva's Real Estate, L.L.C.
$175,000
0 W Martin Rd Unit 6999945, Casa Grande, AZ 85194
0 W Martin Rd Unit 6999945, Casa Grande, AZ 85194$150,000
0000 N Klamath Place, Maricopa, AZ 85139
0000 N Klamath Place, Maricopa, AZ 85139$149,500
2706 Sunland Gin Rd Unit 11, Eloy, AZ 85131
2706 Sunland Gin Rd Unit 11, Eloy, AZ 85131$125,000
7841 E Honeybee Dr, Unincorporated County, AZ 85128