$170,000
- Land
- 1.29 Acres
- $131,783 per Acre
26623 N El Pedregal Cir Unit 3, Queen Creek, AZ 85142
26623 N El Pedregal Cir Unit 3, Queen Creek, AZ 85142$170,000
26623 N El Pedregal Cir Unit 3, Queen Creek, AZ 85142
26623 N El Pedregal Cir Unit 3, Queen Creek, AZ 85142$124,000
3700 S Ironwood Dr Unit 63, Apache Junction, AZ 85120
Chad Kamp Exit Realty Coannah
$149,900
9371 E Dianna Dr Unit 21, Gold Canyon, AZ 85118
9371 E Dianna Dr Unit 21, Gold Canyon, AZ 85118$200,000
00 W Crestwood Rd, Maricopa, AZ 85139
00 W Crestwood Rd, Maricopa, AZ 85139$104,900
0000 4 Winds Rd Unit 30, Casa Grande, AZ 85122
0000 4 Winds Rd Unit 30, Casa Grande, AZ 85122$138,000
7373 U S 60 Unit 2, Gold Canyon, AZ 85118
Christina Brooks Montesa
$139,900
3400 S Ironwood Dr Unit 223, Apache Junction, AZ 85120
Tom McMahan Palmas Del Sol East
$199,999
0 E Cloudview Ave Unit 7002457, Gold Canyon, AZ 85118
0 E Cloudview Ave Unit 7002457, Gold Canyon, AZ 85118$199,200
26650 W Peters Rd, Casa Grande, AZ 85193
Xan LaPointe Hoerger Realty ONE Group
$200,000
0 N Lot 2 - Royce Rd Unit 6981753, Queen Creek, AZ 85142
0 N Lot 2 - Royce Rd Unit 6981753, Queen Creek, AZ 85142$117,000
2175 W Southern Ave Unit 203, Apache Junction, AZ 85120
Sinan Zakaria LISTED SIMPLY
$138,500
1415 S Havasupai Dr Unit 415, Apache Junction, AZ 85119
1415 S Havasupai Dr Unit 415, Apache Junction, AZ 85119$188,000
10849 N Diffin Rd Unit D, Florence, AZ 85132
10849 N Diffin Rd Unit D, Florence, AZ 85132$105,000
5173 S Gold Canyon Dr Unit 4, Gold Canyon, AZ 85118
5173 S Gold Canyon Dr Unit 4, Gold Canyon, AZ 85118$150,000